Naujas projektas Vilniuje – Vytenio g.

Naujamiesčio mikrorajone, Vytenio gatvėje parduodami nauji butai. Iškilusiame namo anstate įrengiama 17 butų. Vytenio gatvė tęsiasi per visą Naujamiesčio mikrorajoną, jungdama J. Basanavičiaus ir Panerių gatves. Nuo pat pastato, kuriame parduodamos naujos patalpos, Vytenio gatve greitai ir patogiai pasieksite Vilniaus Centrą, nusileidę J. Basanavičiaus gatve, pateksite į Vilniaus Senamiestį.

Paskutiniame namo aukšte, 2009 metais pastatytame antstate šiuo metu baigiami įrengti 40 – 60 kv.m. dydžio butai. Kiekvieno buto vidinį išplanavimą naujakuriai galės išdėstyti pagal savo poreikius, yra galimybė jungti gretimas patalpas. Visos komunikacijos (elektra, vanduo, nuotėkos) atvestos iki kiekvienos patalpos. Numatytas dujinis šildymas su individualia kiekvienos patalpos apskaita.Automobilius bus galima palikti vidiniame namo kieme.

Kontaktai: Andrius  +370 650 37822

Facebook comments:

Komentarai – 6 »

 1. avatar kaina Says:

  sveiki,

  galetumėte man atsiusti kokie dar loftai yra likę ir kokia kaina už kv m?

  aciu

 2. avatar Kaina bei kvadratura Says:

  Gal galite atsiusti kainas uz m2?

 3. avatar Vytenio Says:

  Buvo minciu ten isigyt lofta.. Bet… kai pamaciau kaip ten juda statybos ir galutini produkta, pasakiau aciu.. Sienos popierines (tarp koridoriaus ir buto siena is gipso, tarp kaimynu taip pat), stogas juokingai apsiltintas(profiline skarda, sluoksnis vatos ir danga)ventiliacija su kaimynais (girdesi visus garsus). Koridorius vienas bendras, tai bus greit “sutaisytas”. Realiai stogas laikos ant keliu siju, istemptu keliuose butuose. Kai ziurinejau, sake isims, bet tokiu atveju nukris ir stogas. Zodziu pirma ispardave geresnius butukus, o tada jau pakeite ir sutartis. Pliusas vienas kad pigus. Minusas- sutartis i viena puse pardavejo naudai be jokiu atsakomybiu ar isipareigojimu.. Viskas tik kalbos. Nuosirdziai nesiulau.. Pasiulyciau SOHO, statybininku g, bet ten ko ne sustojusios statybos: per visa pastata dirba 3 statybininkai.. Isvados iki 2045m gal pabaigs.. :)

 4. avatar Arminas Says:

  Sveiki. Taip pat norėčiau gauti detalesnės informacijos apie kainas ir t.t

 5. avatar Gyvenklofte Says:

  SoHo darbai jau yra įpusėję, tad siūlau bet kuriuo metu aplankyti SoHo loftą ir pamatyti kokia yra dabartinė situacija. Šių metų vasarą projektas bus baigtas.

 6. avatar Justė Says:

  Pernai žiemą domėjausi Soho loftais, buvo žadama kad iki vasaros bus baigta, bus galima pradėt įsirenginėt…Bet panašu kad gerokai strigę ten viskas.
  Kas ką gero/blogo galit pasakyt apie Ševčenkos g. loftus (tame pačiam pastate kur Daiktų viešbutis)?

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.