37 prabangūs „kvadratai“

Žinoma, čia nereiktų pamiršti žodžio „studentiškais“, tačiau naujausias Vilniaus kolegijos ir architektės Rūtos Bagdzevičiūtės projektas tikrai smagus.

Juolab, kad puikiai pamenu, kaip lankiausi bendrabutyje pas Tedi, kai ji dar pirmam kurse studijavo. Tuomet prabanga buvo laikoma tai, kad jų kambaryje nebuvo tarakonų ir veikdavo abu visam aukštui skirti dušai. Na, o dar kai ten gyvenę statybininkai iš kažkur atsitempė teniso stalą… jų aukštas tapo pačiu geidžiamiausiu.

O čia, klausykit, tikrų tikriausia prabanga: 37 kvadratiniai metrai (vietoje įprastų 13 kv.m)… atskira virtuvės zona, atskiras „svečių“ kambarys ir miegamasis… dabar suprantu, kad į Moksleivių parlamentą, o vėliau – Studentų sąjungas visi stoja ne tik dėl to, kad turėtų pasiteisinimą praleidinėti paskaitas…

Prabangiausių studentiškų apartamentų, pavadintų „Zanussi“ vardu, tikslas – kasmet paskatinti sėkmingiausiai studijavimą ir studentavimą derinančius, išradingus, studentų savivaldos ar visuomeninėje kitoje veikloje dalyvaujančius ir dėstytojų vertinamus studentus. Kiekvienais metais šiame kambaryje galės apsigyventi vis kiti konkursą laimėję mūsų studentai. O pirmieji naujakuriai čia apsistos jau vasarį.

Architektės Rūtos Bagdzevičiūtės teigimu, kompaktiškame būsto plane proporcingai suformuotos visos būtiniausios funkcinės zonos, tačiau palikta pakankamai laisvės studentams jas transformuoti, keisti ir suasmeninti pagal norus ir poreikius. „Galvodami apie maksimalų ploto išnaudojimą ir erdvės vientisumą, atsisakėme kai kurių tradicinių baldų – juos pakeis specialiai suformuotos pakylos, todėl didelį dėmesį skyrėme medžiagoms ir faktūroms, kad artimiausia daiktiškoji aplinka būtų jauki, maloni akiai ir prisilietimui. Svarbiausia, kad tai nebūtų tik plikas euroremontas, bet jaunatviškas būstas su charakteriu“, – sako architektė Rūta Bagdzevičiūtė.

Tai tiek. Dalinuosi kambario nuotraukomis – gal kam kils idėjų, kaip išspręsti baldų/apstatytmo optimizavimą mažoje erdvėje.

Informacijos šaltinis: www.5braskes.lt

Facebook comments:

1 komentaras »

  1. avatar Protingas Says:

    Cia ne nuotraukos.. cia vizualizacijos…www.3dg.lt

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.