Du nauji „Concept Lofts“ projektai Vilniuje

Specializuotas loftų vystytojas „Concept Lofts“ per dvejus metus ketina įgyvendinti du naujus loftų projektus Vilniuje. Anot bendrovės vadovybės, šiuo metu baigiamos derybos dėl vieno industrinės architektūros statinio įsigijimo bei lygiagrečiai vedamos dar su keliais tokių pastatų savininkais.

„Per dvejus metus planuojame įgyvendinti du naujus projektus sostinėje, kurie savo koncepcija bus artimi jau išvystytam „Soho Lofts“ projektui. Pirmąjį projektą planuojame pradėti iš karto po vieno vertingo objekto sostinėje įsigijimo“, – sako bendrovės vadovas Andrius Voišnis.
Jo teigimu, nauji bendrovės loftų projektai ir toliau bus vystomi tik administraciniuose industrinės architektūros statiniuose.
„Sovietinės industrinės architektūros palikimas sostinėje yra gana turtingas bei unikalus dėl jos išdėstymo mieste. Daugelis administracinių gamyklų pastatų buvo įkurti labai patraukliose vietose, šalia miesto širdies, tad jų prikėlimas naujam gyvenimui gali būti laikomas netgi savaiminiu procesu, padiktuotu pačios nekilnojamo turto brandos‘“, – sako „Concept Lofts“ vadovas.
„Concept Lofts“ sostinėje šiuo metu yra įgyvendinusi „Soho Lofts“ bei „Mini Lofts“ projektus.
Bendrovė naują loftų projektą planuoja plėtoti ir buvusioje „Elfos“ gamykloje, bet šiuo metu yra sulaukusi kelių siūlymų įsigyti ar kartu su naujais partneriais vystyti naujus loftų projektus Vilniuje, kitose vietose.
„Per šį mėnėsį ketiname priimti galutinius sprendimus, susijusius su naujais projektais ir nedelsiant imtis jų vystymo, tačiau prioritetu laikome ne galimą įsigyjimo kainą, bet objekto lokaciją. Šiuo metu esame paskutinėje derybų stadijoje dėl vieno tokio objekto, tad manau, kad netrukus sukirsime rankomis“, – sako jis.
Be sostinėje išbaigtų loftų projektų, specializuotas loftų vystytojas „Concept Lofts“ šiuo metu pradėjo loftų projekto „Amber Lofts“ vystymą Rusnėje, kurią pasirinko dėl itin vaizdingos vietovės, Nemuno deltoje. Loftų projektas atsiras pertvarkius buvusias laivų remonto dirbtuves „Rusnės žvejys“.
Informacijos šaltinis: www.15min.lt

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.