Gyvenimas dėžėje?

Visi kambariai šiame name, Tokijuje, yra jungiami pagrindinio „akcento“ -  medinės dėžės. Siauri tarpeliai tarp medinių dėžės lentų sukuria ypatingą erdvę prasiskverbti šviesai, o taip pat gali būti puikiai išnaudojami paveikslams, vazoniniams augalams ar kitiems dekoro elementams pakabinti. Gyvenamasis kambarys bei svetainė įrengti pirmajame namo aukšte, tarp dėžės sienų.  Tuo tarpu dežės paviršius antrame aukšte funkcionaliai išnaudojamas virtuvei.

Dėžė – holas jungia įėjimus į skirtingas namo erdves ir jį patį: žmonai priklausiančią kliniką, miegamąjį, svetainę bei gyvenamąjį kambarį ir taip pat į rūsyje įrengtą karaokės kambarį. Tai, beje, puikus garso izoliacijos sprendimas. Dėžė jungdama kambarius juos taip pat ir atskiria bei kuria labiau asmenines namo erdves. Dideli langai namo interjerą aprūpina dėžės transformuota šviesa, o antrame namo aukšte ji laisvai pasiekia namo vidų.

Šis architektūrinis sprendimas – ne naujo namo idėja, – tai renovacijos projektas. Jį įgyvendinus šių metų gruodį name įsikurs šeima su vaiku.

Informacijos šaltinis: www.dezeen.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.