Kaip Vilnių matys “Belmonto loftai”

Praėjusį mėnesį apie naujai vystomą „Belmonto loftų“ projektą sostinės Užupio rajone pradėjusi bendrovė „Concept lofts“ išsirinko rangovą langų ir jų konstrukcijų gamybai. Beveik 200 tūkstančių litų vertės langų gamybos užsakymas atiteko nestandartiniuose sprendimuose besispecializuojančiai įmonei „Langų gama”.

„Loftų langų konstrukcijos yra sudėtingesnės negu standartinių langų jau vien dėl dydžio. Ne visi gamintojai yra lankstūs ir gali kokybiškai bei deramai laike realizuoti užsakymą. Tad neatsitiktinai išsirinkome patikimą, ilgametę patirtį nestandartinių projektų gamyboje sukaupusią įmonę” ,- sako “Belmonto loftus“ vystančios bendrovės „Concept lofts“ direktorius Andrius Voišnis.

„Belmonto loftuose“ bus montuojami aukšti, nestandartinio dydžio (5660 × 2460 cm) langai, kurie būstui suteiks šviesos ir jaukumo. Trijų stiklų langų korpusas bus gaminamas iš medžio, todėl ne tik kur kas geriau izoliuos šilumą, neleis susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose, kondensuotis vandeniui, tačiau ir padės palaikyti namuose natūralų drėgmės balansą.

UAB „Langų gama“ direktoriaus Jono Tubinio teigimu, vystytojas pasirinko ne kaip dažnai pasitaiko ekonomiškiausią, bet patikimą ir inovatyvų langų konstrukcijų sprendimą.

„Užsakovo pasirinkimas labai modernus. „Belmonto loftų“ projektui pasirinkti aukšti, vitrininio tipo langai, kurie leis apšviesti erdvę natūralia šviesos gama ir padės išlaikyti jaukumą namuose. Mediniai langų rėmai puikiai derės prie pastato eksterjero bei itin gerai atskleis vietos panoraminius vaizdus“ – sako langų gamintojos vadovas.

UAB “Langų gama” yra realizavusi nemažai stambių projektų Rusijoje, Kazachstane. Bendrovėje šiuo metu dirba apie 40 žmonių.

Visi statybos darbai šiame loftų projekte bus užbaigti iki šių metų galo, o langų kontrukcijos įrengtos jau liepą. „Belmonto loftų“ projekte planuojama įrengti 100 loftų, kuriuos įsigyti galima nuo 120 000 litų. Loftų kainas lems statinio aukštai bei orientacija, nes didžioji dalis loftų žvelgia į Vilnelės vingius bei  Belmonto parką. „Belmonto loftai“ yra plėtojami Užupyje, kitoje pusėje Belmonto parko. Ši teritorija yra  įtraukta į Vilniaus miesto strateginius plėtros planus, pagal kuriuos čia planuojama sukurti „Architektūros parką“.

„Architektūros parkas“ yra laikomas vienu  ambicingiausių pastarojo meto projektų, kurį įgyvendinus, nuo Užupio iki Belmonto miško besidriekiantys Vilnios krantai netolimoje ateityje taps išskirtiniu sostinės kvartalu, pastatytu darnios plėtros principais ir išreiškiantis aukštųjų technologijų ir pažangių socialinių idėjų sąjunga. Inicijuoti tarp Vilniaus senamiesčio ir Pavilnių parko plytinčios apie 78 ha teritorijos pertvarkymo projektą paskatino ryškus kontrastas tarp vietovės turtingos architektūrinės aplinkos ir jos dabartinio sunykimo: ši sostinės dalis yra įsikūrusi ypač patrauklioje istorinėje ir gamtinėje aplinkoje, į kurią anksčiau harmoningai įsiliejo čia buvę pastatai, atspindėję įvairių istorinių laikotarpių urbanistinį stilių.

Informacijos šaltinis: www.balsas.lt

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.