Magiškas sandėlis

Šį prabangų loftą San Franciske įsirengė interjero dizaineris Kenas Fulkas. Užsukus pasitinka ir šokiruoja puikiai deranti spalvų bei formų žaismė. K. Fulkas teigia, jog savo darbe labiausiai vertina netikėtus ir nenuspėjamus sprendimus, tačiau net ir ekspromtu aplankę idėjos privalo būti paverstos nepriekaištingai derančiu išbaigtu produktu.

Apleistoje gatvėje stūkso didelis 1920 m. statytas, maurų bei Venecijos architektūros įkvėptas sandėlis, kuriame K. Fulkas įrengė savo dizaino studiją bei loftą gyvenimui. Pretenzingas pastato eksterjeras – tik nedidelis įvadas į pažintį su išskirtiniu būstu.

Du pirmi milžiniško pastato aukštai skirti dizainerio darbo inventoriui laikyti– baldams bei aksesuarams, kuriuos vyriškis naudoja savo projektuose. Trečiame aukšte – K. Fulko studija. Viršutinis aukštas užgniaužia kvapą – gyvenamoji erdvė daugiau nei stebina.

14 tūkst. kv. m. buvęs sandėlis po konversijos buvo pripildytas naujausių technologinių sprendimų, kurie nepastebimai įsiliejo į industrinę lofto aplinką ir užbaigtame pastato interjere įgijo savo vietą.

Gyvenamosios lofto erdvės organiškai susilieja į bendrą visumą. Savininko tikslas buvo išvengti tradicinio erdvės suskirstymo, sienų, įprastų kambarių.

Jam tai pavyko sėkmingai įgyvendinti. Bendroje erdvėje tarp daugybės akį traukiančių interjero sprendimų nepasiklysta nė vienas akcentas. Kolekcionieriaus įgūdžiai šeimininkui padėjo išsirinkti ne vieną antikvarinį baldą ar aksesuarą naujiems namams. XVI a. dendžio portretas voniai, industrinis metalo stalas svetainei bei paauksuotos kėdės atkeliavo iš Paryžiaus antikvariatų.

Egzotiški raštai, zebro ar graikiški motyvai, milžiniškos mėlyno aksomo Edward Wormley sofos, vintažinis Robsjohn – Gibbings valgomasis stalas stikliniu Hermes oranžinės spalvos paviršiumi, krėslai, aptraukti Etro vaivorykštine purpurine medžiaga, kuria eklektišką lofto atmosferą. Įspūdingas K. Fulko lovos baldakimas atskiria miegamojo ir drabužinės bei vonios erdves. Taip dar kartą išvengiama sienų.

Į keturias puses žvelgiantys buvusio sandėlio langai būstą bet kuriuo paros metu pripildo šviesos, šeimininkas teigia, galintis skaityti netgi mėnesienoje.

Informacijos šaltinis:  www.loftenberg.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.