Stulbinantis Kijevo loftas

Šį kartą atradimai pasitinka ne Niujorke ar Londone – įsimintinas loftas karaliauja Kijeve. Ukrainos architektų kompanija “2B Group” sukūrė tikrą svajonių loftą, kurio langai bei erdvi terasa iš aukšto žvalgosi į Kijevo panoramą.

Projekto koncepciją, dizainą, inžinerinius klausimus architektai sprendė metus, dar pusantrų metų užtruko statybos.

Pasirinkta stilių įvairovė bei išskirtinių detalių gausa kuria darnų vienalytį lofto interjerą su skirtingomis medžiagomis, spalvomis bei formomis. Savo vietą lofte rado tokie grubūs urbanistinės architektūros elementai kaip  medis, betonas, stiklas, metalas ar plytos. Visa tai įrėmina tikrąją industrinę ir modernią lofto dvasią.

Žalia valgomojo bei svetainės siena sukuria natūralumo įspūdį bei kuria atsvarą griežtiems statybos elementams. Pirmame aukšte žalia spalva pagyvina šeimininkų darbo bei poilsio zonas.  Čia rasime ir daugiau originalių interjero idėjų- betoninę vyno lentyną, dekoruotą Brailio raštu ar išskirtinius apšvietimo sprendimus.

Dėmesį patraukia ryškiaspalvis vaikų kambarys. Raudonas krovininis konteineris, sumaniai integruotas į būsto erdvę, iš tikrųjų yra žaismingas vonios kambarys.

Įspūdinga terasa kviečia gėrėtis panoraminiu sostinės vaizdu, minutėlei atsipūsti bei pailsėti.

Informacijos šaltinis: www.freshome.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.