Vienos bažnyčios istorija

Jau ne pirmą kartą pateikiame straipsnį apie loftus, įkurtus buvusiose bažnyčiose. Anksčiau ši bažnyčia Olandijoje, Haarlo mieste, priklausė evangelikų reformatų bendruomenei. Dabar naujųjų šeimininkų kieme – šventoriuje ganosi medinės avys, o darže auginamos prieskoninės žolelės.

Lofto viduje aiškios ir išgrynintos formos varžosi su ryškiais ir drąsiais sprendimais. Nemažai dėmesio skirta autentiškoms detalėms – mediniam stogui, arkiniams langų vitražams, senovinėms durims. Interjerą kūrę dizaineriai bei šeimininkai siekė minimaliomis priemonėmis iš pagrindų pakeisti bažnyčios interjerą.

Jų tikslas – žaismingas minimalizmas puikiai atsispindi rezultate. 1 tūkst. 100 m3 būste įrengti vos keli kambariai. Tai – tikras erdvės triumfas. Į ją drąsiai įsiveržia tik medžio masyvas, kurio funkcija lofte – atskirti virtuvę nuo valgomojo bei svetainės erdvių. Išskirtiniai raudoni laiptai, tapę linksmybių laiptų (stairway to heaven) simboliu, veda į netradicinį antrą lofto aukštą, kuriame įrengtas miegamasis, vonios bei poilsio erdvės.

Būste netrūksta ir kitų išskirtinių detalių. Dėmesį patraukia angelų sargų siena, sūpynės kviečia minutei prisėsti, laiku ir vietoje naudojama netgi skambi frazė holy shit.

Informacijos šaltinis: www.designboom.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.