“MicroLofts”

Love it – tai vieta, kuri nustebins originalumu, modernumu ir jaukumu.

„MicroLofts“ – naujas loftų projektas Vilniuje, ieškantiems netradicinių, mažesnių patalpų. Tai moderni, jauki bei patogi vieta kūrybai, darbui ir gyvenimui.

Šiame projekte dominuoja paprastumas, jaukumas, estetika. Moderniai sutvarkytos bendrosios pastato erdvės, aplinka, renovuotas  pastato fasadas, nauji langai, durys, pastato inžinerinės sistemos leis pajusti naujos statybos privalumus.

UAB “Microlofts” pertvarkydama administracinį pastatą Kalvarijų g. 143, Vilniuje, kuria naujus, modernius, savo mažu dydžiu išsiskiriančius, loftus, aktyviems ir šiuolaikiškiems žmonėms.

Loft it – tai vieta, kur pačios netikėčiausios interjero idėjos tampa realybe.

„Microloftų“ patalpos – atsižvelgiant į esamą pastato struktūrą ir aplinką projektuojami mažo dydžio loftai. Nedidelių ir jaukių erdvių dydis sieks iki 30 kv. m.

Microlofts mažaaukštės statybos pastate pirmojo aukšto loftams numatomos individualios apie 6 kv. m. terasos su atskiru patekimu (town house tipo loftas). Antrojo ir trečiojo aukšto loftams numatomi balkonai. Dar vienas trečiojo aukšto privalumas – iki 4 m aukščio lubos, todėl yra galimybė įsirengti mini antresoles ir padidinti erdvę beveik dvigubai.

Projekte numatoma įrengti 69 modernius loftus.

„Microlofts” statybų valdytojas ir techninis prižiūrėtojas – UAB “Contestus projektai” – CONTESTUS grupei, skaičiuojančiai 13-os metų sėkmingą statybos projektų valdymo patirtį, priklausanti bendrovė.

Live it – tai vieta, kurioje gera dirbti, kurti ar gyventi.

„Microlofts“ projektas įsikūręs – Žirmūnuose, miesto ir žalumos apsuptyje. Vos už kelių minučių yra prekybos centrai, mokyklos, laisvalaikio centrai. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, netoliese yra Verkių bei Jamanto parkai. Norintiems pasilinksminti – miesto centras ranka pasiekiamas. “Microlofts” pastato lokacija antroje Kalvarijų gatvės juostoje,  buvusios „Kuro aparatūros“ industrinio pastato teritorijoje.

Išskirtinė Microlofts lokacija užtikrina puikų susisiekimą su visais Vilniaus rajonais, populiariais objektais tiek viešuoju, tiek privačiu transportu ar dviračiu.

Daugiau informacijos apie projektą: www.microlofts.lt.

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.