„Loft Town“ moderniems ir ekonomiškiems

Patogioje sostinės vietoje, šalia Kalvarijų ir Kareivių gatvių sankryžos, įgyvendinamo projekto „Loft Town“ kūrėjai sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Ir tai nestebina – darbai teritorijoje juda itin sparčiai: jau įrengtos spalvingos vaikų žaidimo aikštelės, sutvarkyti vidiniai kiemeliai, būstuose įrengtas individualus dujinis šildymas ir sumontuoti „Viessmann“ katilai.

Besidomintys loftų kultūra ir „Loft Town“ projektu bei norintys pasivaikščioti po loftų miestą nuolat kviečiami atvykti į „Demo loftą“ ir gauti išsamią informaciją apie projektą. Tie, kas neturi galimybės užsukti į „Loft Town“, kviečiami išbandyti virtualų turą ir tokiu būdu pasižvalgyti po 30 000 kv. m loftų miesto teritoriją. Tai kelionė, į kurią galima leistis neiškėlus kojos iš namų ir nė nepakilus nuo patogaus fotelio. Toks virtualus turas – vienintelis Lietuvoje, kviečiantis į kelionę po nekilnojamojo turto projektą.

„Loft Town“ – ekonomiškas ir modernus būstas. Čia įdiegta pirmoji Lietuvoje „protingų“ namų sistema „Smart House“, kuri padeda gyventojams sutaupyti iki 50 proc. gyventojų patiriamų išlaidų. Savo būsto apskaitą galima stebėti interneto puslapyje mano.lofttown.lt. Be to, projekto teritorijoje veikia „Skynet“ šviesolaidinis tinklas ir 1 Gb/s spartos internetu naujakuriai visus metus galės naudotis nemokamai.

„Loft Town“ – Tavo miestas mieste!

Daugiau apie projektą – www.lofttown.lt

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.