“Elfa”, WHAT’S NEXT?

Buvusioje radijo imtuvų gamykloje visą savaitgalį vyks kūrybinių industrijų konferencija ir dizaino mugė WHAT'S NEXT? (Organizatorių nuotr.)

Šeštadienį Vilniuje vyks didžiausia dizaino mugė Lietuvoje „What‘s Next?“. Mugės metu savo darbus pristatys apie 80 geriausių įvairių sričių – drabužių, aksesuarų, baldų – dizainerių iš visos Lietuvos. Mugę po savo stogu priims buvusios „Elfos“ radijo imtuvų gamyklos patalpos Naujamiestyje.

Pasak vienos iš mugės organizatorių, menų fabriko „Loftas“ įkūrėjos Živilės Diawaros, renginio metu pirmą kartą po vienu stogu susirinks geriausi kūrėjai iš skirtingų dizaino sferų, todėl tai bus unikali proga įvertinti visų geriausių Lietuvos dizainerių talentą nevaikštant po dešimtis skirtingų studijų. Palietę geriausių Lietuvos drabužių kūrėjų sukurtus apdarus, lankytojai po kelių minučių jau galės pasimatuoti išskirtinių aksesuarų kūrėjų darbus ir apžiūrėti interjero dizainerių sukurtas erdves.

„Mugėje dalyvausiantys dizaineriai pristatys tiek naujus, tiek pripažinimo jau sulaukusius darbus. Juos visi mugės lankytojai čia pat galės paliesti, apžiūrėti iš arti, o kai ką ir įsigyti. Be to, lankytojų laukia daug įvairių interaktyvių pramogų – jie galės gyvai stebėti dizaino kūrimo procesą, išbandyti virtualios realybės akinius ar patys pasigaminti šviestuvą. Drąsiai teigiame: tokios dizaino mugės Lietuvoje dar nebuvo“, – sako Ž. Diawara.

Kita „What‘s Next“ mugės organizatorė Monika Dolmantaitė pabrėžia, kad išskirtinumu pasižymės ne tik mugės eksponatai bei programa, bet ir erdvė, kurioje vyks mugė. Ji bus rengiama urbanistinėje erdvėje buvusios „Elfos“ gamyklos patalpose, kuriose šiuo metu yra vystomas mažųjų loftų projektas „Radio Lofts“. Visas mugės plotas užims 900 kvadratinių metrų.

„What‘s Next“ renginiui ieškojome išskirtinės, neįprastos erdvės ir tokią radome. Mugės patalpose šiuo metu vyksta loftų įrengimo darbai, ir aplinka atrodo išties ypatingai. Loftų industrinė architektūra, masyvios ir galingos konstrukcijos, baltos sienos mugės metu sudarys įspūdingą kontrastą su eksponuojamais dizainerių darbais ir dar labiau išryškins jų detales“, – sako M. Dolmantaitė.

Mugė šeštadienį vyks nuo 12 iki 18 valandos. Įėjimas į mugę bus nemokamas visiems norintiems.

„Radio Lofts“ projektą plėtojantys „Concept Lofts“ – vieni pirmųjų loftų projektų vystytojų Lietuvoje. Bendrovė yra įgyvendinusi „SoHo Lofts“, „Mini Lofts“ ir „BelMonto Loftų“ projektus. Vystant „Radio Lofts“ projektą iš viso bus įrengta 120 loftų erdvių, darbus planuojama baigti kitų metų pradžioje.

Nėra komentarų

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas.

Komentavimas šiuo metu uždarytas.