Raudonmedžio langai į minimalizmą

Minimalistinio stiliaus loftas, Niujorke, suprojektuotas Elizabeth Roberts, įsikūręs 140 kv. m erdvėje. Dviejų miegamųjų būstas puikiai pritaikytas trijų  asmenų šeimai. Išlaikydami lofto autentiškumą, projektuotojai rūpestingai atrinko  tam tikras būsto detales ir jas išsaugojo.  Pasirinkti akcentai tapo įsimintiniausiomis lofto vietomis.

Interjero specialistai išsaugojo aukštas, dvigubas namo duris ir 150 metų skaičiuojančią porceliano vonią su orginaliomis dėtalėmis.  Taip pat daug dėmesio skirta  ąžuolinėms grindims ir raudonmedžio langams, kurie  buvo restauruoti ir pritaikyti prie orginalaus lofto interjero charakterio. Kuriant lofto veidą išlaikyta plieno tradicija, kuri atsispindi virtuvės buitinėje technikoje ir nuo grindų iki lubų išstypusioje knygų lentynoje. Šeimininkai joje saugo didelę meno ir knygų kolekciją.

Loftas skleidžia ramybės būseną savo baltomis sienomis, medinėmis grindimis ir didžiuliais mediniais langais, pro kuriuos nuolat aplanko šviesa, visus  šio būsto kambarius.

Informacijos šaltinis: www.design-milk.com.

Nėra komentarų

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas.

Komentavimas šiuo metu uždarytas.