Loftas karalius

Įspūdingas Scott Jarrel ir Kristan Cunningham loftas Los Andžele pasakoja dešimtis, gal netgi šimtus istorijų. Jame saugoma 16 metų trunkanti poros draugystė ir per šiuos metus sukauptas išskirtinis interjero detalių, originalių baldų ir šeimininkų savo rankomis kurtų autentiškų dizaino sprendimų komplektas.

Dauguma Scott ir Kristan lofto daiktų atkeliavo su jais drauge iš skirtingų pasaulio kampelių, kuriuose pora gyveno. Ne vieną originalų baldą ar namų aksesuarą buvo pasiryžę įsigyti ir jų bičiuliai, mielai leidžiantys vakarus erdviuose Scott ir Kristan namuose, kuriuose visuomet yra laukiami.

Poros teigimu, daugelį metų kūręsi skirtinguose namuose, jie išmoko ne vieną būsto įrengimo pamoką, bet pati svarbiausia – kaimynystė. Kūrybiški ir atviri idėjoms Scott ir Kristan nestokoja talento, ieškodami išskirtinių sprendimų savo namams, todėl įkvėpimo ir unikalios dvasios tikisi ir iš aplinkos, kurioje pasirenka gyventi. Panašu, kad dabartinių namų kaimynystė porai tapo puikiu idėjų šaltiniu ilgam.

Informacijos šaltinis: www.apartmenttherapy.com.

Nėra komentarų

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas.

Komentavimas šiuo metu uždarytas.