Ar viskas loftas, kas loftu blizga

Kadaise pramoninių patalpų pavertimas namais buvo netikėta išeitis iš bergždžios padėties, šiandien tai – pareiškimas, mada ir netgi verslas. Iš dalies primenantis “Wayfarer” ar aptemptus džinsus, tik gerokai ilgaamžiškesnis. Juk nekeiti butų taip dažnai kaip šukuosenų.

Svarbiausia – turinys, tad jei turi skonį ir fantazijos, įsikursi ir drevėje taip, kad apdovanojimai netilps į žurnalų puslapius. Loftas tokiai nežabotai fantazijai pasireikšti yra labai tinkama vieta. Tik pagalvokit – tiek vertikalių, horizontalių ir kvadratinių metrų, nesurakintų sovietinėmis pertvaromis ir kitais nepatogumais. O kaip visa kita? Turintys savo namus gerai žino, kad interjeru niekas nesibaigia ir toli gražu neprasideda. Taigi įsigijai gamyklos gabalą. Ir kas tada? Džiaugtis, liūdėti, girtis, pasiraitoti rankoves? O gal kasti smėlio dėžę kieme?

Apie ne rožėmis klotą, bet vaivorykšte tunelio gale ketinantį baigtis kelią į visavertį gyvenimą www.diena.lt straipsnyje šnekama su keliais “loftiniais”. Pirmasis – architektas Gintaras Pobedinskas. Jis dabar jau garsiajame T. Ševčenkos fabriko kvartale įsigijo net du loftus, trečią nuomojasi darbui. Su juo darbuojasi ir šalia gyvenantis didžėjus Tadas Vaitkus, arba Quazar. Juos bendrai galima rasti adresu www.OutOfOffice.lt. Dar keli pašnekovai – Rūta Radušytė, kuri šiuo metu lofto įrengimo darbus iškeitė į darbą vienoje Londono šiuolaikinio meno galerijų ir “Naujamiesčio revoliucijos” iniciatorius Vytautas Matulevičius.

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.