Bažnyčia virtusi įkvepiančiais namais

Grafikos dizainerė Alyn Carlson ir fotografas Paul Clancy neatsitiktinai pasirinko gyvenimą buvusioje 1900 m. statybos bažnyčioje Vestporte (JAV). Šeimininkai norėjo turėti erdvų loftą, kuriame būtų vietos gyvenimui ir darbui, bei nuosavą kiemą su sodu, kuriame galėtų mėgautis ramybe, semtis įkvėpimo bei auginti vištas (taip, tikrai taip!). Kaip teigia pati šeimininkė, vištas ji augina dėl kiaušinių ir šypsenų.

Apibūdinant šį išties įkvepiantį loftą nesinori praleisti nei vienos smulkmenos ir kambario. Patys šeimininkai savo namus apibūdina labai taikliai – “dizaino, spalvų, išdažytų paviršių, instaliacijų ir meno kūrinių laboratorija”. Visų pirma, savo originaliomis detalėmis ir erdvumu dėmesį patraukia gyvenamasis kambarys, kuriame kiekvienas daiktas turi savo istoriją. Ant lubų kabantis laivas bei šalia židinio stovinti skulptūra yra artimų draugų dovanos. O pavyzdžiui, mėgstamiausius Alyn ir Paul muzikos įrašus talpinanti komoda, anksčiau priklausiusi šiai bažnyčiai, vėl atsitiktinai sugrįžo į šiuos namus tik po aukciono. Šis loftas turi ir antrą aukštą su didžiule biblioteka, kurioje yra sukauptos per visą gyvenimą surinktos knygos. Taip pat antrame aukšte, palėpėje, yra įrengtas šeimininkų miegamasis su vonia. Beje, įdomu dar tai, jog iš antro “bažnyčios” aukšto į pirmąjį galima nusileisti ne tik laiptais, bet ir gaisrininkų stulpu!

Visų kambarių sienoms pasirinkusi pastelines spalvas, antrame aukšte esančią savo darbo studiją Alyn papuošė vaiskiai žydra spalva ir įvairiomis originaliomis detalėmis bei savo darbais. Bene viena originaliausių šios erdvės detalių, tai popierinių, pačios pagamintų, skrybėlių spinta.

Informacijos šaltinis: www.designspongeonline.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.