Soho lofts

Koncepcija

SoHo Lofts – pirmasis, tikras loftų projektas Vilniaus mieste, savo koncepcija artimas JAV,  Jungtinėje Karalystėje  bei Skandinavijos šalyse vystomiems loftų projektams, kuomet visas gamyklos pastatas ir teritorija pritaikoma loftams. Sostinės centre esančios metalo staklių šlifavimo gamyklos išplanavimas leidžia projektuoti skirtingo dydžio ir paskirties loftus, atitinkančius individualius poreikius. Architektūrinis projektas efektyviai išnaudoja esamą pastato struktūrą ir aplinką, suteikia visapusišką pasirinkimo laisvę, kuriant ir projektuojant nestandartinę erdvę.

Į pirmajame SoHo Lofts aukšte esančius loftus galima patekti laiptais, šoninėmis laiptinėmis pasiekimas antras, trečias ir ketvirtas aukštas. Vidinėmis laiptinėmis galima pasiekti antrojo aukšto holą, iš kurio patenkama į trečiąjį ir ketvirtąjį aukštą. Loftų prieigose yra tvarkoma aplinka, formuojamos rekreacijos zonos – keičiami šaligatviai, įrengiami suoliukai ir medžių apšvietimo sistema.

SoHo Lofts – išskirtinė, funkcionali bei estetiška vieta kūrybai, darbui ir gyvenimui.

Lokacija

SoHo Lofts plėtojamas Vilniaus centre, Statybininkų ir Smolensko gatvių sankirtoje. Pagrindinis pastato fasadas yra Statybininkų gatvės akligatvyje, kuriame nėra automobilių eismo, kas užtikrina gyventojų ramybę. Šalia SoHo Lofts yra įsikūrusi parduotuvė “Daiktų Viešbutis”, menų fabrikas “LOFTAS”, dizainerių dirbtuvės, fotografų, architektų, jogos studijos, reklamos agentūros.
Nuo SoHo Lofts lengvai ir greitai pasiekiamos visos stilingos Senamiesčio parduotuvės, barai, naktiniai klubai ir kitos pasilinksminimo bei laisvalaikio vietos. Šalia jo yra didžiausia Vilniaus rekreacinė zona  - Vingio parkas, idealiai tinkantis rytiniam pasibėgiojimui ir pasivaikščiojimui su draugais. Išskirtinė SoHo Lofts lokacija garantuoja puikų susisiekimą su visais Vilniaus rajonais tiek viešuoju, tiek privačiu transportu ar dviračiu.

Erdvės

SoHo Lofts sudaro visas galimybes įsirengti skirtingo dydžio loftą – nuo 70 iki 500 kvadratinių metrų ar net turėti atskirą liftą. Pirmajame aukšte esančių loftų lubų aukštis – per 6 m., antrajame ir trečiajame – 3 m., ketvirtajame – 5 m.  Visų loftų langai išeina į Vingio parko pusę, kiekvienas jų – ypatingai šviesus dėl langų dydžio. Pažymėtina, kad loftų erdves lengva dalinti ir skaidyti pagal individualius poreikius, o sutvarkytos laiptinės ir bendrosios erdvės užtikrins plėtojamos koncepcijos išskirtinumą.

Techninės specifikacijos

l a n g a i
■ Medžio profilių sistema;
■ Stiklinimas – du stiklo paketai su selektyviniu stiklu;
■ Kiekviename lofte numatoma orlaidė;

d u r y s
■ Metalinės konstrukcijos durys su papildoma garso izoliacija (Šarvo durys);
■ Išorinė durų apdaila – aliuminio lakštas;

s i e n o s
■ 380 – 510mm. plytų mūras;
■ 200mm putų polistirolo apšiltinimas;
■ Pertvaros trijų sluoksnių su garso izoliacija

Inžinerijos komunikacijos

■ Elektros įvadas;
■ Dūmtraukis dujiniam katilui;
■ Dujų įvadas;
■ Šalto vandens įvadas;
■ Kanalizacijos stovas (skirtingose vietose);
■ Vėdinimo kanalai;
■ Dūmtraukis židiniui;
■ Wi-fi interneto ryšys;
■ Ryšių / TV kabelio įvadas;
■ Priešgaisrinės signalizacijos įvadas;
■ Vaizdo stebėjimo įranga.

Kubinio metro kaina nuo 870Lt
Kvadratinio metro kaina nuo 2850Lt

Daugiau informacijos www.soholofts.lt

Kontaktai

“Concept lofts” – loft development.

Tel.: + 370 650 37822
E-mail: andrius@conceptlofts.lt

Facebook comments:

Komentarai – 3 »

 1. avatar Arminas Says:

  Sveiki. Taip pat norėčiau gauti detalesnės informacijos apie kainas ir t.t

 2. avatar Rasa Says:

  Uz irengtu Soho loftu is abieju pusiu lieka didele tuscia erdve, kurios kaip suprantu nebandysite pritaikyti gyventi ir nenugriausite, kokie planai, idejos, ka planuojate ten irengti? Ar netures tai itakos gyvenimui?

 3. avatar Nu ką žinau Says:

  Prajuokino :D
  Iš aprašymo viskas skamba super, bet realybėje kelios detalės neatitinka aprašymo. Pirmiausia, tai “foto” vaizduoja, matyt projekto pirmines idėjas, nes realiai viskas ne taip atrodo, nei iš išorės, nei iš vidaus :) Ir nėra tų laiptų tunelio ar kas ten bebūtų pavaizduota foto O.o
  Toliau, vaizdas pro langus: taip, atsiveria į vingio parko pusę, bet jo tikrai pro juos nematyti, nes vingio parkas yra 20 min. kelio pėsčiomis atstumu, vaizdas pro langą – lenkų mokyklą :D Beje, ir loftas, ir daiktų vieštubis, ir kiti minėti objektai yra ne kaiminystėje kaip, kad rašoma, o vėlgi už ~15 min. kelio pėstute. Tai nėra didelis kelio atstumas, tačiau pyktis ima skaitant šį aprašymą, kuriuo bandoma sukurti iliuziją, jog viskas būtų poros metrų atstumu…
  O ir šiaip, pats pastatas prieš jį paverčiant gyvenamaisiais loftais, buvo vos ne avarinės būklės, o, kad dabar gražiai “apklijavo” sienas tiek išorėje, tiek viduje, man igaamžiškumu bei saugumu kažkaip nekvepia, bet vėlgi, čia tik mano nuomonė :)

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.