Radio lofts

Koncepcija

Radio Lofts plėtojamas pokario metais Kauno gatvėje pastatytoje legendinėje elektrotechnikos gamykloje „ELFA“. Šiose patalpose XIX a. pr. buvo įkurta pirmoji Lietuvoje radioelektronikos gamykla „Elektric”, kuri 1927 m. į rinką išleido pirmuosius savos konstrukcijos radijo imtuvus, pelniusius aukso medalius tarptautinėse Paryžiaus ir Florencijos parodose.

Radio Lofts – sukurs funkcionalią ir paprastą, įdomią ir estetišką erdvę kūrybai, darbui ir gyvenimui, minimaliai keičiant pastato struktūrą ir išraiškingą pastato architektūrą. Projekto koncepcija skatinamas socialinis gyventojų komunikavimas ir bendro kūrybiškumo potencialas formuojant ir įrengiant bendras viešąsias erdves. Radio Lofts fasadai dailinami faktūriniu tinku ir dažomi išlaikant autentišką pastato dvasią. Keičiami visi pastato langai, moderniai įrengiamos bendrosios erdvės, rekreacinės zonos (1 000 kvadratinių metrų vidinis kiemas), tiesiami inžinieriniai tinklai.

Radio Lofts sudaro trys korpusai – Kauno gatvėje esantis korpusas A, kiemo korpusai B ir C. Tai itin funkcionalios, patogios ir estetiškos loftų erdvės. Pagrindinis įėjimas į Radio Lofts bus įrengtas iš Kauno g. pusės. 160 kvadratinių metrų  bendro naudojimo holo laiptais ar liftu galima bus patekti į visus loftų aukštus ir vidinį kiemą, kuriame bus įkurta bendruomenės erdvė su žalios vejos plotais, suoliukais ir naktiniu apšvietimu. Didžioji dalis A korpuso loftų projektuojama su langais į vidinį kiemą.

Lokacija

Radio Lofts plėtojamas Naujamiestyje, Kauno ir Vytenio gatvių sankirtoje. Nuo čia per kelias minutes pėsčiomis pasiekiamas Senamiestis ir visi jame esantys geriausi sostinės barai, klubai, muziejai ir galerijos. Patogų susisiekimą su visais miesto rajonais garantuoja gerai išvystyta transporto infrastruktūra. Viename  korpuse jau kurį laiką yra įsikūrę loftų gyvenimo būdą propaguojantys menininkai bei menų fabrikas “LOFTAS”, kurio iniciatyva organizuojami visuomeniniai renginiai, meno akcijos bei bendruomeniniai  projektai, skatinantys Vilniaus industrinės  architektūros atgimimą.

Erdvės

Radio Lofts sudaro išskirtines galimybes įsirengti ne tik didesnes loftų erdves, galinčias siekti kelis šimtus kvadratinių metrų, bet ir mažesnes – vos nuo 12 kvadratinių metrų. Buvusios  gamyklos patalpos, kurių aukštis siekia beveik 3,5 – 4 metrus, leidžia loftų erdves dalinti pagal individualius poreikius, įgyvendinant pačius drastiškiausius architektūrinius sprendimus.

Kontaktai

+ 370 611 411 90

povilas@radiolofts.lt

www.radiolofts.lt

Facebook comments:

1 komentaras »

  1. avatar LOFT TOWN « things/uncertain Says:

    [...] Buvusi radiotechnikos „Elfa“ gamykla virsta(ar jau pavirto??) i „Radio lofts“ [...]

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.