Lietuvoje kuriami pirmieji „Mini Loftai“

Lietuvoje vystomi pirmieji „Mini loftai“. Sostinėje plėtojamo „SoHo Lofts“ teritorijoje pradedamas naujas loftų projektas, skirtas ieškantiems netradicinių, bet mažesnių erdvių gyvenimui, darbui ar kūrybai.

Anot „Mini loftų“ vystytojo „Concept Lofts“ vadovo Andriaus Voišnio, tai – jau trečiasis tik loftų vystyme besispecializuojančios bendrovės projektas Lietuvoje.

„Atsižvelgdami į rinkos poreikius, klientų lūkesčius, į esamos gamyklos administracinio korpuso dalies architektūrą, nutarėme jį pritaikyti išskirtinių bei netradicinių, bet gerokai mažesnių ir vienų ekonomiškiausių būstų sukūrimui“, – sako „Concept Lofts“ vadovas.

Pasak jo, „Mini loftai“ bus realizuoti „SoHo Lofts“ teritorijoje, kairiajame administracinio pastato sparne. Pastato patalpos bus padalintos į nedideles, jaukias erdves, kurių dydis sieks nuo 34 kv. m. iki 60 kv. m., o lubų aukštis – apie 3 metrus.

„Mažų loftų paklausa Europoje nuolat didėja. Tokį populiarumą lemia nestandartinės erdvės, aukšos lubos bei itin ekonomiškas išlaikymas“, – teigia įmonės vadovas.

„Mini loftai” – jau trečiasis „Concept Lofts“ vystomas objektas. Šiuo metu bendrovė plėtoja „Radio Lofts“ ir „SoHo Lofts“ projektus, esančius tame pačiame, Naujamiesčio, rajone.

Kaip ir pirmtakai, „Radio Lofts“ bei „SoHo Lofts“, „Mini loftai“ įkurdinami tik pilnai gyvenimui tinkamoje aplinkoje. Pritaikant industrinio tipo patalpas individualiai gerovei, yra pilnai pakeičiamas buvusios gamyklos veidas, pasirūpinama naujais inžineriniais tinklais, prie kūrybinių, darbo ar gyvenamųjų reikmių priderinamas pagrindinis statinio interjeras bei eksterjeras.

A. Voišnio teigimu, vienas kvadratinis „Mini loftų“ metras kainuos apie 3300 litų, o iš viso pastate bus įrengti 36 tokio tipo būstai.

„SoHo Lofts“ yra pirmasis tikras loftų projektas Vilniaus mieste, kuomet visas gamyklos pastatas ir teritorija pritaikoma loftams. Sostinės centre esančios metalo staklių šlifavimo gamyklos išplanavimas leidžia projektuoti skirtingo dydžio ir paskirties loftus, atitinkančius individualius poreikius. Architektūrinis projektas efektyviai išnaudoja esamą pastato struktūrą ir aplinką, suteikia visapusišką pasirinkimo laisvę, kuriant ir projektuojant nestandartinę erdvę.

Informacijos šaltinis: www.delfi.lt

Facebook comments:

Komentarai – 9 »

 1. avatar Fotografas Says:

  Kuo daugiau loftininku tuo geriau ;)

 2. avatar mini lofts Says:

  Kokia yra šio projekto fazė? Nes vis plėtojamas ir plėtojamas o pastatas lygiai taip pat apleistas stovi….Tai jūs ten nieko nedarysit, tik brangiai parduosite žmonės apleistą gamyklą?

 3. avatar Gyvenklofte Says:

  Jokiu būdu. Statinys bus pilnai rekonstruotas, apšiltinti fasadai, sumontuoti mediniai langai, atvesti visi inžineriniai tinklai, įrengtos terasos, sutvarkomas aplink esantis gerbūvis. Šiuo metu projekte vykdomi griovimo valymo darbai. Š.m. žiemą planuojama darbų pabaiga.

 4. avatar vaiii Says:

  Visi loftai perdaryti iš buvusių gamyklų, kai kuriuose net gyventi pavojinga, niekas nedarė jokių tyrimų. Vienintelis geras projektas yra prie buvusios “Kuro aparatūra”, kur loftai padaryti iš administarcinio pastato, dar man atrodo, kad ševčenkos gatvėje, tas pats variantas bet negaliu teigti

 5. avatar ? Says:

  Ka manote apie Ateities g. loftus???

 6. avatar Fotografas Says:

  As jau ilga laika planuoju isigyti lofta ir ta diena arteja!.

 7. avatar Reklama Says:

  Kas be ko, loftas yra siuolaikinio namo pakaitalas, beto galimybe dirbtuvem! :)

 8. avatar Fotografas Says:

  Kas be ko, loftas yra siuolaikinio namo pakaitalas, beto galimybe dirbtuvem! tad visi marsh i loftus! :)

 9. avatar facebook Says:

  Loftas mano gyvenimo svajone!

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.