Geometrinis menininkės loftas Stokholme

Menininkė Carouschka Streijffert gyvena lofte, kurio interjerą susikūrė pati, derindama skirtingas geometrines figūras ir žaisdama dualistinį žaidimą. Dėl šio sprendimo erdvė tapo panaši į stebėtojo akiai patrauklią skulptūrą, išaugančią iš grindų ir organiškais, švelniais pavidalais sienomis besistiebiančią iki lubų, kas kontrastuoja interjere esančiomis griežtomis linijomis.

Meninikės studijoje svarbų vaidmenį vaidina detalės, išryškinančios darnų, gyventi tinkamą plotą: langų formos čia besimainančios ir, regis, atsitiktinės, dekorui naudojami bibliotekos elementai, Le Corbusier sportiniai reikmenys ir pačios menininkės rankomis sukurtas kilimėlis.

Netipiškas, atviras gyvenamasis plotas stebina ir keičia namų erdvės suvokimą. Bibliotekos patalpos, lyginant su kitomis, yra įžemintos, iš čia atsiveria neįprastas virtuvės vaizdas. Joje stebėtojo akį traukia beržo ir marmuro derinys indaujoje. Svetainėje dvigubą funkciją atlieka kaminas – jis, viena vertus, paslepia laiptus, bet ir veikia kaip nuoroda jų link, kadangi išoriškai ir pats yra laiptuotas. Panašiai kaip kaminas atvaizduoja laiptų formas, taip namų išorė atkartoja vidinės erdvės figūras.

Informacijos šaltinis: www.home-designing.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.