„Loft Town“ pristatytas su inovacijomis

Pirmasis loftų miestas Rytų Europoje „Loft Town“ buvo pristatytas gegužės 13-15 d. Vilniuje vykusiame „Dizaino savaitgalyje“. Renginio metu lankytojai galėjo ne tik susipažinti su projekto idėja, bet ir išvysti išskirtinį objekto maketą.

„Lankytojus su įspūdingu, akį traukiančiu „Loft Town“ maketu ir projekto koncepcija „Dizaino savaitėje“ supažindinome ne atsitiktinai. Manome, jog naujausių dizaino tendencijų paroda – pati tinkamiausia vieta tiek inovatyvaus būsto pristatymui, tiek jo popierinio maketo atidengimui“, – sako „Loft Town“ iniciatoriai.

Pasak jų, viso renginio metu ore tvyrojo naujovės, o ten susirinkę žmonės ieškojo originalių idėjų ir įkvėpimo, kaip keisti pabodusią ir ne visada patogią buitį moderniais sprendimais. Todėl milžiniškos renovuotos gamyklos, kaip multifunkcinio loftų miesto plano, pristatymas susilaukė ovacijų ir susidomėjimo.

„Loft Town“ – buvusioje Kuro aparatūros gamyklos teritorijoje vystomas kompleksas, tapsiantis savotišku miestu mieste. Tai yra pirmasis projektas Lietuvoje, kuomet buvęs industrinės architektūros pastatas pritaikomas tokiu mastu. Projekto autorius, architektas Remigijus Bimba, buvusiose fabriko patalpose numatė įrengti tris skirtingus būstų tipus: loftus, butus ir studijas, darbui bei kūrybai pritaikytas erdves, o pastato viduje įkurdinti kiemą su atviru dangumi bei rekreacine zona.

Informacijos šaltinis: www.lofttown.lt

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.