„Loft Town“

„Loft Town“ pradedamas įgyvendinti buvusiose kuro aparatūros gamyklos erdvėse, o visai netrukus šis projektas taps pirmuoju tikru loftų miestu Rytų Europoje.

Keletą metų stovėję tušti pastatai ties Kalvarių ir Kareivių gatvių sankryža Vilniuje netrukus primins miestą mieste: čia bus suformuoti įvairaus dydžio butai, studijos, loftai ir darbui skirtos patalpos. Architektų, vystytojų ir statybininkų bendromis pastangomis nebenaudojami statiniai bus prikelti naujam gyvenimui.

Šiuo projektu bus sulaužyti ir keli nusistovėję stereotipai. Nors loftai ir studijos tradiciškai laikomi menininkų būstais, „Loftų Town‘e“ jaukiai įsikurs ir originalių erdvių bei prabangos ieškantys naujakuriai, o į keletą būstų bus galima pakilti tiesiog iš po jais įrengtų garažų, laisvalaikį leisti nuosavose terasose ar balkonuose.

„Loftų Town“ skirtas visiems, kuriems svarbu ne tik gyvenamoji erdvė, bet ir ją supanti aplinka.

Pro būsto langus atsivers suvešėjusio kaštonų parko ar tvarkingo vidinio kiemo, išsaugojusio unikalius industrinio pastato elementus, vaizdai.

Svarbiausia, kad dėl išskirtinio būsto neteks paaukoti nei didesnės pinigų sumos, nei daugiabučio gyventojams įprastų patogumų. Patraukliame miesto rajone jau puikiai išvystyta visa infrastruktūra: susisiekimas, ugdymo įstaigos, prekybos ir laisvaikalio centrai. Sostinės centras ir senamiestis – pasiekiami per keletą minučių.

„Loft Town“ – pirmasis tikras loftų miestas Rytų Europoje.

Daugiau informacijos oficialiame projekto tinklapyje www.lofttown.lt

Loft Town Pardavimų biuras:
Kalvarijų g. 143, Vilnius
el.p.: hello@lofttown.lt
tel.: +370 603 33343

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.