Loftas ir protingas namas

Interjeras

Lofto teikiama erdvė atveria plačias galimybes interjero sprendimams. Čia gali būti derinami modernus su klasikiniu stiliumi. Palikti neapdirbti paviršiai reikalauja kontrasto: sena – nauja; – čia atsiranda poreikis ir netradiciniams apšvietimo, saugos sistemos, šildymo valdymo elementams, kurie įsilietų į bendrą Jūsų lofto atmosferą.
Vieno stiliaus visų sistemų (apšvietimo, šildymo, saugos, vėdinimo, vaizdo ir garso aparatūros, domofono) valdymo elementai ne tik pagyvins interjerą, bet ir sutaupys vietos – leis atsisakyti didelių jungiklių „klaviatūrų“ ir išvaduos sienas nuo daugybės pultelių ir termostatų.
Aukštos kokybės medžiagos, nepriekaištinga išvaizda, patogumas ir naujausia technologija – tuo išsiskiria šie, vadinami „protingo namo“ elementai.
Technologija

Terminas „Protingas namas“ jau įsitvirtinęs pasaulyje kaip komforto sinonimas. Taip pat ši apjungianti technologija atveria naujas galimybes apšvietimui valdyti – tai vadinamos „šviesos scenos“, „režimai“, reguliuojamo intensyvumo apšvietimas, lėtai šviesėjantys ir temstantys šviestuvai, nuotolinio valdymo pulteliai ir jungikliai „tiesiog ant stiklo“ – tai tik keletas iš galimybių.
schalterpr_start_mood
Suderintas ir pritaikytas prie Jūsų gyvenimo ritmo įvairių sistemų darbas garantuos Jums ypatingą komforto lygį bei nemažą ekonomiją ir saugumą.
„Protingas namas“ gali valdyti praktiškai visas būsto sistemas:
Apšvietimas.Šildymas.Vėdinimas/kondicionavimas.Saugos/priešgaisrinė sistemos.Žaliuzės, roletai, romanetės, užuolaidos, langai, durys.Vaizdo/garso aparatūra: multiroom ir įprasta įranga.Baseinai, sūkurinės vonios, pirtys.Laistymo sistemos.Buitinė technika.Elektros, vandens, dujų, šilumos apskaita.
Prie „protingo namo“ prijungtas sistemas galima valdyti:
Nuotolinio valdymo pulteliais „radiju“ ir „infraraudonaisiais“ spinduliais.Įprastais jungikliais.„Protingais“ programuojamais termostatais ir valdikliais.Liečiamais ekranais.Televizoriaus ekrane.Nuotoliniu būdu internetu: kompiuteriu, mobiliuoju telefonu. Automatiškai:Pagal laiką.Šviesos valdymas pagal būvio patalpoje daviklius.Atsižvelgiant į lauko ir vidaus apšviestumą.Atsižvelgiant į lauko sąlygas – temperatūrą, saulės kryptį, kritulius, vėjo greitį….
Pabaigai

Loftai sukuria daug galimybių pasireikšti Jūsų individualumui, kuriant savitą erdvę ypač norisi kažko originalaus, neįprasto. Lanksti ir pilnai pritaikoma Jūsų poreikiams technologija, padedanti išspręsti ir interjero klausimus – tai taip pat jau tampa gyvenimo būdu.

Facebook comments:

1 komentaras »

  1. avatar golukas Says:

    Loftas sauni vieta, kurios erdve labai svarbu tinkamai isnaudoti. domuslumina roletai tikrai puikiai tam tiks :)

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.