„Loft Town“ nusitaikė į boutique verslą

Iš buvusio sostinės „Kuro aparatūros“ gamyklos statinio pradedamas formuoti loftų miestas nusitaikė į boutique tipo verslą. Anot vystytojų, „Loft Town“ lokacija bei koncepcija yra itin artima būtent tokio verslo atstovams, tad viena projekto dalių, orientuota į Kalvarijų gatvės pusę, bus skirta būtent jiems.

„Šis projektas yra išskirtinis savo idėja. Formuojamo pastato pirmasis aukštas idealiai tinka reklamos agentūroms, architektams, interjero darbų salonams, galerijoms, vyninių savininkams ar kitiems tokio verslo atstovams. Šią idėją padiktavo greta įsikūrusi didžiausia televizija bei didėjantis nišinių verslo šakų atstovų susidomėjimas. Tikime, jog sprendimas pritraukti kuo daugiau tokio verslo atstovų  pasiteisins“, – sako „Loft Town“ projekto vadovė Rūta Rimkienė.

Jos teigimu, būtent projekto koncepcija yra viena pagrindinių priežasčių, masinančių verslą.

„Itin patogus susisiekimas su visais taškais mieste ir nestandartinės erdvės už geriausią rinkoje kainą yra būtent tai, kas lemia šio verslo atstovų susidomėjimą projektu. Įmonės, čia įsigydamos patalpas veiklai, susikurs ne tik išskirtinį biurą, bet ir saugiai investuos, nes kaip rodo rinka, būtent tokio nekilnojamo turto kaina augs sparčiausiai“, – teigia ji.

„Loft Town“ biurų kainos prasidės nuo kelių šimtų tūkst. ir sieks iki 600 tūkst. litų.

„Siekiame pritraukti bendraminčius, galinčius prisidėti prie projekto bendruomeninių vertybių formavimo, o ne bet ką, kas neatneštų papildomos naudos projektui. Turime idėją sutraukti kuo daugiau kūrybinių ar nedidelių verslų į šią vietą, tad prioritetus teiksime būtent jiems“, – pasakoja „Loft Town“ atstovė.

Pasak vystytojų, nors projektas yra didelės imties bei orientuotas į kelis segmentus, jie neketina konkuruoti su biurų vystytojais.

„Šis projektas yra skirtas tiems, kurie bėga nuo dėžutinio tipo būsto, pradedant darbu, baigiant gyvenimu, todėl tikrai nekonkuruosime su biurų pastatų vystytojais ar daugiabučių statytojais“, – pažymi R. Rimkienė.

Jos teigimu, „Loft Town“ ilgainiui taps pirmuoju architektūriniu sprendimu sostinėje, kai buvusi gamykla transformuojama ne į vienos tam tikros paskirties nekilnojamo turto objektus, tarkime, loftus, bet į daugelį tarpusavyje derančių, skirtingo tipo erdvių.

Projekto autorius, architektas Remigijus Bimba, buvusiose industrinėse patalpose numatė įrengti tris skirtingus būstų tipus: loftus, butus ir studijas, darbui bei kūrybai pritaikytas erdves. Pastato vidaus planuose – kiemas su atviru dangumi ir išskirtinėmis architektūros detalėmis, rekreacinės zonos.

Anot vystytojų, vieno kv. m. kaina „Loft Town“ prasideda nuo mažiau nei 3300 litų.

[Galerija nerasta]
Informacijos šaltinis: www.veidas.lt

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.