Užapvalintas Prahos loftas

Čekai yra šauni tauta. Ne tik dėl „Škodos“ ar nemirtingo kareivio Šveiko, bet ir dėl Prahos bei liberalumu garsėjančių jos gyventojų. Vieni iš tokių piliečių, Lenka Křemenová ir David Maštálka iš studijos „A1 Archtects“ , neseniai baigė įrenginėti mansardiniame aukšte esantį loftą.

Kaip teigia patys architektai, įmantis šio projekto didžiausiu iššūkiu tapo jo mastas ir jokių sienų neturinčios erdvės suvaldymas. Tačiau šie iššūkiai buvo puikiai įsisavinti ir paversti turimo ploto privalumais. Nors miegamieji ir vonios yra atskirti, būtent vientisa atvira ir milžiniška gyvenamoji erdvė yra pagrindinis lofto akcentas. Namai prasideda erdviu holu, kurį natūraliai pratęsia gyvenamosios patalpos ir virtuvė su masyviu stalu. Ši patalpa yra atvira viršutiniam svečiams skirtam aukštui.

Dėl erdvės „glotnumo“ architektai priėmė sprendimą kai kuriuos interjero kampus užapvalinti, o atviras erdves ties laiptais uždengti apdairiai pridengti nerūdijančio plieno tinkleliu – ne tik dėl saugumo, kad niekas nenupultų ir nesusižeistų, bet ir dėl grožio.Visam lofto interjerui įrengti  medžiagas architektai rinkosi itin atidžiai, todėl čia dominuoja natūralūs ir malonūs liesti paviršiai.

Informacijos šaltinis: http://www.homedsgn.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.