Romantiškas, bet nesaldus loftas

Žinoma (tikrai žinoma, juk apie ją rašo „Vogue“) drabužių dizainerė Erin Fetherston gimė ir užaugo Šiaurinėje Kalifornijoje, vėliau penketą metų gyveno madų sostinėje Paryžiuje, o 2007 m. persikėlė į Niujorką, kur iškart leidosi į naujos gyvenamosios vietos paieškas. Kaip pasakoja pati dizainerė, ji ieškojo būsto, kuris turėtų tiek pat senojo pasaulio žavesio, kiek ir buvęs butas Paryžiuje.

Užduotis buvo sunkesnė, nei E. Fetherson tikėjosi – paieškos truko metus. Vis dėlto pagaliau dizainerė rado tobulą vietą namams – Tribekos loftą, turintį aukštas lubas ir langus į Hadsono upę. Ją įsigijusi, iškart ėmėsi dekoravimo darbų. „Dabar atrodo, jog begalę laiko sėdėjau savo naujuose namuose be jokių baldų, kadangi labai ilgai užtruko vintažinių baldų kelionė per vandenyną. Tačiau laukti buvo dar ir kaip verta“, – juokiasi dizainerė.

„Manau, kad mano namai – tai ir mano kūrybos atspindys. Nors aplinka romantiška ir prašmatni, ji yra „švari“ ir moderni. Tų pačių estetinių principų laikausi ir kurdama drabužius“, – sako E. Fetherson.

Informacijos šaltinis: http://www.vogue.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.