Žaisminga Madrido „casa“

Pradėti reikėtų nuo to , kad Jaime Lacasa yra ispanų interjero stilistas ir gatavų vyriškų drabužių bei baldų butikų „Scooter“ ir „Jimmy‘s Scooter“ savininkas. Vis dėlto mums įdomesnis jo 300 kv. m būsto interjeras – tikras eklektikos grynuolis.

Madride esantys J. Lacasos namai pasižymi ypatingu interjero detalių sugretinimu. Čia viskas randa savo vietą – tiek intriguojantys meno kūriniai, tiek vintažiniai baldai, derinami ir su naujoviškais, ir su antikvariniais, tiek ryškios spalvos. Stebint šią aplinką, susidaro įspūdis, kad kiekvienoje pakampėje slepiasi po mažą beprotišką, bet elegantišką siurprizą.

Namų savininkas pasakoja šią erdve susižavėjęs dėl ypatingai aukštų lubų. Ankščiau čia buvo kažkas panašaus į žiemos sodą, padalintą į daugybę nedidelių kambarių. J. Lacasa nusprendė suskaldytą erdvę transformuoti į didžiulį butą. Jis taip pat šypsodamasis pasakoja, jog rekonstrukcijos procese buvo nelengva įtikinti dekoratorių (Geli Pérez Gómez) žydrai perdažyti autentiškas XIX a. medines grindis.

Informacijos šaltinis: www.elle.es

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.