Tamsioji Kalėdų pusė

Šv. Kalėdos turėtų būti graži šventė, bet plastiko dekoracijos, dekupažiniai padėklai ir veltiniai eglutės žaislai ne visada džiugina. Taip, žiemos šventės turi ir tamsiąją savo pusė, besislepiančią už neoninių elnių ir Kalėdų senių. Ką daryti? Siūlome juoktis iš masinio pamišimo, boikotuoti kalėdinius išpardavimus, sprogdinti petardas ir originaliai puošti namus.

Jei jūs – ne tik kičo gerbėjas, bet ir aktyvus kovotojas už seksualinių mažumų teises, dirbtinė vaivorykštės spalvų eglutė bus pats tas. Pasisakantiems už ekstravaganciją namus tiktų dabinti Advento vainiku iš povo plunksnų. Moksliukai panašų vainiką gali pasigaminti iš mikroschemų ar laidų. Nepriklausantys nei vienai grupei Advento vainiką gali pinti iš tvirtos vielos ir senų kalėdinių burbulų. Be to, namuose gražiai atrodo baltai nudažyti buteliai ir juose pamerktos šakos ar augalai arba keletas medelių, pasodintų originaliuose vazonuose ir t.t.

Svarbiausia neriboti fantazijos. Vietoje dekoracijų naudokite mandarinus, briedžių ragus, puoškite japoniškus bonsai medelius, kopėčias, kibirus – viską, ką tik rasite. Puoškite savo namus, butus, studijas, loftus kitaip, kad pasipriešintumėte nuvalkiotiems kalėdiniams įvaizdžiams. Dekoracijų inspiracijas rasite fotogalerijoje.

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.