Tarsi dramblio kaulo bokšte

Garderobo ir interjero spalvų bei atspalvių mados keičiasi nuolat, tačiau balta visada išlieka aktuali. Galbūt pozicijas ji išlaiko dėl savo elegancijos , universalumo bei šiokio tokio paradoksalumo – juk nors balta yra tarsi nematoma, baltai vilkinti moteris ar baltas interjeras niekada nelieka nepastebėtas. Be to, nors balta laikoma nepraktiška spalva, kartu ji yra švaros, sterilumo sinonimas.

Balta gali išplėsti erdvę, padėti jai tapti švaria bei lakoniška. Ši spalva taip pat skatina susikaupimą, todėl tinka tiek darbo, tiek poilsio aplinkai. Taip pat balta spalva yra laikoma patogia, kadangi prie jos galima derinti bet kokios spalvos detales.

Interjero dizaineriai baltą spalvą dažnai pritaiko įrengdami loftus – ji paryškina erdvės privalumus, pabrėžia su ja tarytum suaugusį minimalizmą, sustiprina šviesos įspūdį, įkvepia kūrybai. Fotografijose užfiksuotame Švedijos lofto interjere būtent ir atsiskleidžia visas baltos spalvos ir jos atspalvių grožis, toks panašus į laimingą gyvenimą dramblio kaulo bokšte, kur amžinas rytas, o pusryčiams valgomi oriniai pyragaičiai.

Informacijos šaltinis: www.decorativehomeinterior.com

Facebook comments:

Nėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti, turite prisijungti.